П’ятниця, 20 Травня, 2022

Мер Чернігова про вступ України до НАТО: “Це фігня якась”

Декілька днів тому Чернігівщину відвідували високопоставлені чини Сухопутних сил НАТО, делеговані Посольством США в Україні. Їхньою метою був штаб оперативного командування ЗСУ “Північ” та зустріч з його керівництвом.

При цьому посланці НАТО не завітали до Чернігова і не зустрілися з його мером, чим, очевидно, його надзвичайно образили.

Пояснити інакше сьогоднішні міркування Атрошенка у сесійній залі чернігівської міськради щодо доцільності вступу України до Північноатлантичного альянсу не виходить. Далі докладніше з yes chernigiv.

Своє несподівано негативне ставлення до НАТО Владислав Анатолійович висловив на зустрічі з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міськради. А головним напрямом у промові мера стала думка: “Україні в НАТО вступати не потрібно, оскільки це неефективний клуб”.

Більш того, НАТО, на думку Атрошенка, “нікого ще не врятувало”. А ще воно “бездіяльне та незрозуміле”. Тому всі міркування про вступ туди, це “фігня якась”.

І все б нічого в цій історії, ну, захотіла людина висловитися про наболіле, ну використала для цього трибуну. Ось тільки тема дуже гаряча як на сьогодні. Особливо коли наші агресивні сусіди на Сході регулярно декларують дуже близькі до ідей мера Чернігова наративи про “недопущення вступу України до НАТО за будь-яку ціну”.