П’ятниця, 13 Травня, 2022

Що обговорювали на останній сесії міськради: скандал із “фірмою Атрошенко”, фінсарування тероборони, обшуки ДБР

Чернігівська 16-а міська сесія була короткою, але продуктивною. Основними темами для обговорення стало: фінансування територіальної оборони, обшуки у місцевій раді та перехід на дистанційне навчання. Детальніше про це розповість yes-chernigiv.

Атрошенко, як і обіцяв раніше, оголосив про введення карантину в школах у зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації в місті.

Щодо обшуків у місцевій раді, то мер невтішно висловився про ДБР і заявив, що непокоїться, що там можуть піти на злочин, зокрема, підкинути докази.

Зазначимо, що під час засідання присутні на ньому мешканці міста висловлювали невдоволення у зв’язку з незаконною забудовою на вулиці Любецькій. А саме, діяльністю будівельної компанії, яку пов’язують з Атрошенком. На думку чернігівців, там навмисне завищують ціни на житло.

Відповідь мера Чернігів була короткою – ”Я у вас гроші не брав, і нічого з вами не підписував”

Найконструктивнішим питанням, яке обговорювалося на сесії, стала програма підготовки територіальної оборони. Зокрема, депутат Луценко анонсував низку заходів, покликаних покращити патріотичний настрій населення міста та розуміння реальності загрози можливої ​​війни.