Четвер, 12 Травня, 2022

Атрошенко про брендову куртку: ”Я ніколи не купую такі дорогі речі”

Останні 15 років я купую одяг, незвертаючи уваг на назву торгової марки. Таке зізнання прозвучало від Владислава Атрошенка на розширеній нараді в мерії. Причина — ажіотаж у ЗМІ після замітки у ФБ опозиційного депутата міської ради Марини Рейко про шалену вартість куртки мера. Докладніше про розвиток скандалу розповість yes chernigiv.

 У зв’язку з цим, Атрошенко довелося зробити заяву, що злощасна куртка, в якій він був на зустрічі з виборцями у Седневі, не має відношення до бренду Zilli та не коштує 900 тис. грн.

За словами Атрошенка, він уже багато років не купує дорогі брендові речі і давно переріс рівень, коли блискавка на одязі вказувала на рівень достатку. До того ж, заявив мер Чернігова, бренду Zilli він особисто не довіряє через сумнівну якість їхніх виробів.

 У результаті він назвав те, що відбувається шизофренією, а тих, хто пишуть подібні речі, людьми, які нічого не досягли в житті, і намагаються піаритися за рахунок його імені. Щоб повністю переконати всіх у тому, що це не Zilli, він навіть збирався продемонструвати етикетку під підкладкою, але так і не знайшов її.