П’ятниця, 20 Травня, 2022

Атрошенко: “Потрібно не обговорювати перспективи вступу України до НАТО, а вимагати від альянсу реальної допомоги у припиненні війни”

Напередодні міський голова Чернігова на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував своє ж нещодавнє висловлювання про НАТО як про “неефективну організацію”. Детальніше про це розповість yes chernigiv.

Нещодавня промова Атрошенка про НАТО у сесійній залі Чернігівської міськради не залишилася непоміченою в Україні. Політики, журналісти та звичайні громадяни цитують та обговорюють висловлювання мера Чернігова, причому багато хто критикує його за неналежне ставлення до Північноатлантичного альянсу.

Тому бажання Атрошенка розставити у цьому питанні всі крапки над i зрозуміло, що він власне й зробив, написавши пост у соцмережі, у якому детально роз’яснив свою позицію.

Так, мер нагадав, що Україна, у тому числі й Чернігівщина, розплачуються за війну на Сході України людськими життями, тоді як політики “нескінченно обговорюють перспективи вступу країни до НАТО, замість вимагати від Північноатлантичного альянсу дієвої допомоги у припиненні війни. ”.

При цьому міський голова Чернігова звернувся до всіх, хто спекулює на темі його висловлювань про НАТО, заявивши: “Моя позиція з цього питання чітка. Росія – агресор, Крим, Донбас – Україна”

А щодо курсу в ЄС, тут Атрошенко підкреслив, що не бачить йому альтернативи — Україна рано чи пізно має бути в Євросоюзі.