Неділя, 22 Травня, 2022

У‌ ‌нас‌ ‌новий‌ ‌міністр‌ ‌економіки,‌ ‌чернігівка‌ ‌Юлія‌ ‌ Свириденко:‌ ‌що‌ ‌про‌ ‌неї‌ ‌відомо?‌

4 листопада Верховна Рада 256 голосами “за” схвалила призначення нової міністерки економіки. Нею стала уродженка Чернігова Юлія Свириденко. Далі докладніше з yes chernigiv.

Плинність кадрів у вітчизняних міністерствах, в “епоху” Зеленського б’є всі рекорди. Так, Свириденко стала п’ятою у списку міністрів економіки за останні 2 роки.

Статистика показує, що на цій посаді топ-чиновники тримаються до пів року. Найдовше вітчизняною економікою керував Тимофій Мілованов, який був міністром із серпня 2019 р. до березня 2020 р.

Щодо Свириденка, то вона вже встигла попрацювати заступником міністра економіки, а останнім часом обіймала посаду заступника голови Офісу президента, де займалася питаннями енергетики.

Що ще відомо про пані Свириденко?
Вона народилася у 1985 р. у Чернігові. У 2008 р. закінчила Київський торговельно-економічний університет. Свириденко дипломований спеціаліст з антимонопольної діяльності.

Навчання дівчина продовжила в аспірантурі за спеціальністю “Економіка та управління національним господарством”.
Закінчивши аспірантуру та змінивши кілька місць роботи, у 2015 р. Юлія стала директором Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА, потім була заступником голови ОДА, і навіть очолювала облдержадміністрацію протягом 4 місяців.

У 2019 році вона деякий час працювала директором приватного підприємства, яке займалося виробництвом кормів для птахів, а потім перейшла до міністерства економіки.