Вівторок, 9 Серпня, 2022

Атрошенко про фінансування міст: “Подивіться як підтримують Львів, а як Чернігів”

Під час останньої наради у мерії, Владислав Атрошенко знову наголосив на важливості економічної безпеки українців і заявив, що це важлива частина національної безпеки, особливо в містах біля кордону, повідомляє сайт yes-chernigiv.

Атрошенко також заявив, що Україні, крім слогана “Армія, Мова, Віра”, потрібно зосередитися на “Добробуті” країни. Дісталося на горіхи і  центральній владі, яка, на думку мера, не повною мірою слугує інтересам України, зокрема й економічним.

У зв’язку з цим міський голова зауважив, що той самий Львів, у порівнянні з прикордонними та економічно не розвиненими Черніговом та Сумами, отримує набагато більше грошей. І що Києву потрібно суттєво покращити фінансування Чернігова, для своєї ж власної безпеки.

На думку Атрошенка, гнучка система компенсацій потрібна не лише Чернігову, а й іншим містам України, тому її треба закріпити на державному рівні, тоді люди повірять, що у них у цій країні є майбутнє.

Нагадаємо, що мер Чернігова не вперше жорстко критикує центральну владу за недостатнє, на його думку, фінансування міста.