П’ятниця, 13 Травня, 2022

Двоспальне ліжко – чи такий важливий розмір?

Від організації та всіх складових елементів спального місця залежить комфорт та якість вашого відпочинку. Більшість користувачів сумніваються, якому розміру віддати перевагу.

Відмінно підійде ліжко двоспальне 160х200 для невеликої, затишної спальні. Зважаючи на основні поради, жителі Чернігова зможуть зробити правильний вибір.

Який розмір кращий? Доступні варіанти

Від правильного вибору розміру ліжка залежить ваш міцний сон та повноцінний відпочинок. Загалом, дорослій людині необхідно стабільно спати по 7-8 годин для відновлення. Користувач ніяк не обділений у виборі, виникає лише питання, який вибрати розмір ліжка.

По ширині та довжині виділяють такі варіанти.

  1. Для сну однієї людини добре підходить односпальне ліжко. Вона компактна та зручна, невеликого розміру – 80-120 см. Такий вибір дозволяє максимально ефективно використовувати вільний простір.
  2. Півторне ліжко нагадує за комфортом односпальне, характеризується збільшеною шириною (140-160 см). Це є актуальним варіантом серед покупців.
  3. Ідеальним варіантом вважається двоспальне ліжко 160*200 см. Переваг у такого вибору достатньо, адже двоспальне ліжко дозволяє поніжитися, не обмежувати себе у рухах.
  4. Ще один варіант – сімейний, понад 200 см.

Організація спального місця: основні правила вибору

Щоб організувати комфортне спальне місце, потрібно дотримуватись таких ключових правил:

  • розташування ліжка не повинне перешкоджати вільному переміщенню кімнатою;
  • враховуйте зростання та вагу людини або пари. Дані параметри допомагають із визначенням висоти ложа. Стандартним вважається варіант 50-60 см. При високому зростанні краще віддавати перевагу 70 см;
  • якість фурнітури та міцність елементів каркасу;
  • матеріал виготовлення. Наприклад, дерев’яні ліжка відрізняються підвищеним показником міцності. Якщо порівнювати її з виробами із МДФ, ДСП, то дерев’яне ліжко прослужить набагато довше, хоч і обійдеться дорожче;
  • який тип основи. Користувачі позитивно відзначають такий варіант виконання – рама з доповненими ламелями. Цей настил до всього цього вважається ще й ортопедичним, тому заслуговує на увагу.

Різноманітність матеріалів та оббивки, узголів’я двоспальних ліжок – це ще одна перевага цього вибору.

Меблі комфорт-класу та елітні меблі добре поєднуються один з одним. Комбінуючи якісні вироби, ви зможете створити стильний і комфортний інтер’єр. Жителі Чернігова зможуть в інтернет-магазині 4ROOM замовити все необхідне. Фото та опис, багатий асортимент каталогу та актуальні ціни істотно полегшать вибір.