Субота, 14 Травня, 2022

Владислав Атрошенко підтримав достроковий розпуск Верховної Ради: лише так можна врятувати країну

Ця резонансна політична заява міського голови Чернігова прозвучала на останньому засіданні у мерії. Владислав Атрошенко, який останнім часом не цурається критикувати центральну владу, висловився про необхідність дострокових парламентських виборів у країні. Детальніше про подію розповість yes chernigiv.

Так, мер Чернігова вважає, що країна з 40-мільйонним населенням не може далі перебувати під “аматорським управлінням”. За словами Атрошенка, “люди рано чи пізно зрозуміють, що серіал ”Слуга Народу”, немає нічого спільного з правлінням президента Зеленського”. Тому єдиний вихід сьогодні, вважає міський голова, – це дострокові парламентські вибори.

При цьому Атрошенко визнає, що розпуск парламенту невигідний нинішній владі, і вона його всіляко уникатиме. Дострокові вибори допомогли б країні та знизили градус напруженості у суспільстві, заявив Атрошенко, але швидше за все цього не буде, і тому все може закінчитися економічним та політичним колапсом.

Мер Чернігова також упевнений, що на нинішню владу в майбутньому чекають не менш гучні судові процеси, ніж на Порошенка. Але якщо все, що зараз відбувається з екс-президентом — очевидний фарс і клоунада, то на «команду ЗЕ» чекають реальні проблеми.

Розслідування стосуватимуться корупції у сфері енергетики, офшорів, продажу державних місць, правоохоронних органів та іншого. Претензій буде багато, додав Атрошенко, тим більше, що ще далеко не все нам відомо.

До речі, стосунки з Києвом у мера Чернігова зіпсувалися минулого року. Після чого, як вважає він, Банкова почала його переслідувати “руками” ДБР, яке вже кілька місяців проводить обшуки на приватних та комунальних підприємствах Чернігова.

У ДБР, своєю чергою, заявляють, що політичних мотивів у їхніх діях немає. Вони просто хочуть довести причетність чернігівських чиновників до корупції під час ремонту доріг та будівництва, а також у створенні дискримінаційних умов для приватних підприємців, які не входять до бізнес-імперії Атрошенка.