Вівторок, 9 Серпня, 2022

Страшилки про ракетні удари — це лише страшилки: Атрошенко про можливе вторгнення Росії

Вчора на ранковій сесії в міській раді мер Чернігова Владислав Атрошенко скептично висловився про можливість вторгнення Росії в Україну. Імовірність такої  військової операції він оцінює не більше, ніж у 10 відсотків. 

Більш детально про аргументи міського голови розповість сайт yes chernigiv.

На думку Атрошенка, казки про ракетні удари по Україні це частина гібридної війни, ціль яких залякати місцеве населення. Атрошенко також вважає, що потрібно набагато більше військ на кордоні, ніж зараз, щоб вдертися в Україну.

Для переконливості він навів аналогію з дверима. Мовляв, вибити двері до квартири можна, але що робити, коли прийде хазяїн дома. Впевненості меру Чернігова додає й те, що місцеве населення готове чинити опір і воювати за свою країну.

Наприкінці сесії мер звітував, що Чернігів виконує всі зобов’язання щодо організації тероборони, але поскаржився на брак повноважень.

Атрошенко заявив, що якби він мав більше повноважень, то він би давно закликав у Чернігові військових аналітиків, провів би 10 навчань, і 5000 військових із піснями маршували б у центрі міста.