Вівторок, 24 Травня, 2022

Атрошенко назвав звинувачення його підлеглих в корупції “наклепом з політичним підтекстом”

2 листопада, на розширеному засіданні у мерії, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко вкотре різко висловився про звинувачення з боку КРУ щодо його підлеглих з управління капітального будівництва.

Нагадаємо, що чиновників звинувачують у фінансових розкраданнях у розмірі 24 млн грн. Далі докладніше з yes chernigiv.

На думку Атрошенка, співробітники контрольно-ревізійного управління у своїй “доповіді” свідомо спотворили факти, а СБУ на основі цього документа написала повідомлення, яке поширили ЗМІ.

У зв’язку із цим міський голова звернувся до юристів міськради з проханням вивчити можливість подання судового позову з цього питання.

За словами Атрошенка, заяви про крадіжку 24 млн грн шляхом завищення вартості матеріалів у 3 рази — це повна нісенітниця, оскільки є проектна документація та висновок експертів. Я можу, сказав мер Чернігова, розглядати цей факт лише як наклеп з явним політичним підтекстом.

Нагадаємо, що саме Атрошенко першим повідомив про обшуки, що відбулися 28 жовтня в управлінні капітального будівництва мерії та офісах керівників будівельних компаній. Тоді він назвав це “привітом із Києва”, пов’язаним із його політичною позицією, зокрема, з підтримкою Віталія Кличка та його партії “Удар”.