П’ятниця, 20 Травня, 2022

Ганна Скороход: “Я хочу заявити, що Антона Полякова убили”

Народна депутатка Верховної Ради Ганна Скороход заявила, що версія правоохоронних органів про те, що смерть Антона Полякова — нещасний випадок, абсолютно неспроможна. Я впевнена, сказала Скороход в ефірі телеканалу “Україна 24”, що Полякова вбили. Далі докладніше з yes chernigiv.

За її словами, Антон негативно ставився до наркотиків та уникав їх, тому вона не вірить заявам експертів та поліції, що щось подібне було у його крові.

Громадянська дружина вбитого також заявила, що може дати 100% гарантію, що якою б стресовою не була ситуація, Антон ніколи не вдався б до наркотиків. А все те, що ми чуємо про нього зараз, це суцільна брехня.

Тож, сказала Скороход, я заявляю всім, що Антона Полякова вбили. А ось як це і хто зробив, резюмувала вона, сподіваюся колись ми дізнаємося.

Ганна також згадала про загадкову смугу на шиї Полякова. І в те, що це смужка від ланцюжка, що врізався, сказала вона, я теж не вірю.

До речі, Ганна Скороход зізналася, що була заручена із Поляковим. Їхнє весілля було призначено на день його народження, 11 листопада.