Неділя, 22 Травня, 2022

Заступник міністра МВС Єнін: “Версія про удушення Полякова не має під собою підстав”

Заступник Міністра внутрішніх справ Євген Єнін, в ефірі ТСН заявив, що слідство у справі про смерть народного депутата ВР Антона Полякова не має підстав стверджувати, що його було вбито, а тим більше задушено. Далі докладніше з yes chernigiv.

За словами заступника міністра, на сьогодні слідство має в своєму розпорядженні достатню кількість відеоматеріалів, відлік час яких починається з моменту зупинки патрульною поліцією таксі, в якому їхав Поляков, до моменту констатації медиками його смерті.

Таким чином, заявив Єнін, версія про те, що Полякова задушили, не має під собою підстав, оскільки під час зупинки автомобіля та отримання медичної допомоги, він був живий.

Втім, сказав Єнін, щоб припинити пересуди на цю тему, поліція найближчим часом опублікує відео, де зафіксовані останні години життя Полякова.

Нагадаємо, що кілька днів тому громадянська дружина загиблого депутата Ганна Скороход в ефірі одного з вітчизняних телеканалів заявила, що Полякова вбили. І що, зокрема, вона не вірить у версію слідства, ніби слід на шиї покійного залишився від ланцюжка, що врізався у шкіру під час надання йому медичної допомоги.