Четвер, 12 Травня, 2022

Росіяни будуть не кращими за фашистів: Атрошенко прокоментував можливість вторгнення Росії

Головним питанням на ранковому засіданні у мерії Чернігова стало можливе вторгнення Російської Федерації на територію України, про що висловився і мер Чернігова. Детальніше про це розповість yes chernigiv.

Так, Владислав Атрошенко заявив, що, судячи з усього, на сьогодні ніхто не знає нападе Росія чи ні, зокрема й сам Путін. Але якщо це станеться, то росіяни будуть не кращі за фашистів і ненавидітимуть їх, так само як і німців після Великої вітчизняної війни.

Подальший порядок денний логічно продовжила тема фейкового мінування у навчальних закладах міста. Міський голова повідомив, що він був впевнений, що це інформаційне вкидання з Росії, проте перевірити було потрібно.

Щодо ще однієї злободенної теми, чергової хвилі коронавірусу, Атрошенко висловився рішуче на користь дистанційки у школах. На його думку, якщо йде зростання захворювань, потрібно всіх переводити на дистанційне навчання, без згоди педколективів.

Загалом, єдиною гарною новиною на ранкових зборах стала заява заступника чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Зокрема він повідомив, що перебоїв з енергоносіями не буде й опалювальний сезон пройде без проблем.