Субота, 21 Травня, 2022

ДБР повідомило про наявність корупційних бізнес-схем у владних структурах Чернігова: підозрюють мера та апарат управління ЖКГ міськради

Управління ЖКГ Чернігівської міськради та міський голова Владислав Атрошенко опинилися під підозрою ДБР (Державне бюро розслідувань) як учасники багатомільйонних корупційних оборудок.

Що конкретно пред’являють меру Чернігова та чиновникам правоохоронц.і докладно розповість yes chernigiv.

Видання “Наші гроші” з посиланням на ухвалу Печерського районного суду повідомило, що ДБР підозрює Атрошенка та працівників ЖКГ міста у створенні неконкурентних умов для перемог у тендерах.

Зокрема, йдеться про підряди на ремонт міських доріг для підприємств ТОВ “ШБУ-14” та КП “АТП-2528”.
Так, за інформацією ДБР, починаючи з 2015 р. після перемоги Атрошенка на виборах ці організації стали регулярно вигравати тендери.

Правоохоронці також встановили, що у договорах із підприємствами часто вказувалася завищена вартість, а бюджетні кошти виводилися через підставні фірми. Крім того, ДБР зазначає, що весь цей бізнес кришували місцеві правоохоронці та СБУ.

Слідчі наводять конкретні цифри діяльності злочинної бізнесової структури. Зокрема, за їхніми відомостями, лише за цей рік ТОВ “ШБУ-14” та КП “АТП-2528 виграли 4 тендери на загальну суму – 350 млн грн.

У матеріалах видання також зазначається, що ДБР зацікавилося діяльністю двох місцевих асфальтових заводів, продукцію яких за завищеною ціною купує ШБУ-14. Як виявилося, мінімум одна з цих фірм є частиною складної схеми, яка має безпосереднє відношення до бізнесу мера Чернігова.