Субота, 25 Червня, 2022

Де купити іграшки відомого бренду “Little tikes” у Чернігові?

Коли дитина грає, вона вчиться. Відповідно, розвиваючі іграшки стимулюють розвиток навичок творчого мислення та вміння приймати нестандартні рішення. Таким чином, іграшки, які ви купуєте для дитини, безпосередньо впливають на формування її особистості, а значить, у цей період дуже важливо, якою буде їх якість.

У цій статті ми розповімо про продукцію для дітей відомого бренду “Little tikes”, а також чому розвиваючі іграшки цієї торгової марки найзручніше купувати на сайті myplay.ua.

Чим відомий бренд “Little tikes”?

Американська компанія “Little tikes” працює на ринку товарів для дітей з початку 70-х років. ХХ ст. І з перших днів свого існування в компанії наголошують на використанні інноваційних технологій, екологічній чистоті та безпеці продукції.

Сьогодні іграшки від “Little tikes” можна класифікувати за такими ознаками:

  • для найменших – сортери, ходунки;
  • для гіперактивних дітей — батути, велосипеди, спортивний інвентар;
  • для дітей з креативним мисленням – всілякі конструктори.

Крім того, “Little tikes” виробляють лялькові будиночки, меблі, посуд та інші цікаві для дитини речі.

Що цінують батьки в іграшках цього бренду?

Насамперед це безпека, прийнятна ціна, а також можливості для розвитку фізичної активності, координації рухів, моторики та музикального слуху дітей.

Слід зазначити, що всі товари “Little tikes” виготовлені з пластмаси високої якості та з урахуванням вікових особливостей дитини – це відсутність гострих кутів, міцність, різноманітний дизайн та яскравість кольорів.

Чому товари для дітей краще купувати на Myplay?

Почнемо з того, що звернувшись в інтернет-магазин Myplay.ua, ви заощадите масу часу для пошуку потрібного товару, ознайомитесь з широким асортиментом продукції, отримаєте кваліфіковану консультацію, і все це не виходячи за поріг будинку або офісу.

Таким чином, інтернет-магазин Myplay – це місце, де створені максимально комфортні умови для батьків та дітей, ціни – розумні, а якість виробів – відмінна.

Щодо асортименту товарів, то вони підібрані з розрахунком потреб усіх вікових категорій дітей, їх гендерних особливостей, від немовлят до підлітків, для дівчаток та хлопчиків, для ігор, розвитку та навчання.


Цією непростою справою в Myplay зайнята ціла команда професіоналів, яка відповідає за рівень якості продукції, відповідність її міжнародним стандартам, трендам та новим віянням моди на ринку дитячої продукції.