Четвер, 12 Травня, 2022

Атрошенко очікує, що в січні він отримає підозру від ДБР

Жовтень-грудень 2021 р. пройшов у Чернігові під “акомпанемент” безперервних обшуків ДБР на місцевих комунальних підприємствах та управліннях міськради. Правоохоронці шукали докази корупційних схем.

Зокрема, йшлося про завищення комунальниками та підрядниками вартості ремонтних та будівельних робіт на загальну суму 23 млн грн.

Яких наслідків очікують керівники міста сьогодні та яке реальне підґрунтя обшуків, далі розповість yes chernigiv.

Так, мер Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що найближчим часом за наслідками дій ДБР, він прогнозує вручення цілої серії підозр важливим посадовим особам.

При цьому він вважає, що справу “про корупцію в Чернігові” від початку до кінця зрежисовано центральною владою. Очевидна причина політичного тиску Банкової на керівництво міста — рішення партії “Рідний дім” та “Удару” Кличка про співпрацю, а також вибори, що наближаються, на 206 окрузі.

За словами Атрошенка, йому відомо, що управління ЖКГ Чернігова вже отримало повістку на допит його керівника Ярослава Куца. При цьому, заявив мер, сам по собі пан Куц не цікавий Офісу президента, “Їм потрібен міський голова”. Тому, вважає Атрошенко, з великою ймовірністю йому підозру вручать ще до кінця січня.

Очевидно, такий демарш, резюмував міський голова Чернігова, за задумом Банкової, має дискредитувати кандидата від “УДАРу” Олександра Ломака та сприяти перемозі провладної партії, яку сьогодні підтримує не більше 12% виборців.