П’ятниця, 20 Травня, 2022

Атрошенко, як і Зеленський, за “прямі перемовини з Росією”, але за дотримання певних умов

Висловлювання президента України Володимира Зеленського про прямі переговори з Росією викликало чергову бурхливу дискусію у суспільстві.

Не залишився осторонь обговорення і мер Чернігова Владислав Атрошенко, який прокоментував 7 грудня на ранковому засіданні в мерії ідею президента Володимира Зеленського, особисто домовлятися про мир із президентом РФ Путіним. Що думає про цю ситуацію міський голова Чернігова, далі розповість yes сhernigiv.

За словами Атрошенка, він загалом підтримує заяву Зеленського, зроблену на засіданні Верховної Ради, про те, що “війну без прямих переговорів з Росією не закінчити”. При цьому мер додав, що переговори мають відбутися за чіткими правилами, з урахуванням “червоних” ліній, які не можна обговорювати.

А другий важливий момент, зазначив Атрошенко, переговори мають відбуватися відкрито, щоб суспільство розуміло їхню суть.

Чому мер вважає, що прямі переговори з Росією потрібні? На думку Атрошенка, Україна на очах втрачає суб’єктність і перетворюється на об’єкт міжнародного права. Простіше кажучи, долю нашої країни вирішують всі, крім неї самої.

Україна, за словами Атрошенка, має бути вдячна Європі та Америці за підтримку, але здобути суб’єктність у переговорах без власної участі у них – не вийде.

Суб’єктність, яка добувається для тебе іншими, — це “недосуб’єктність”, зазначив міський голова.