Неділя, 26 Червня, 2022

Атрошенко опинився в трійці найбагатших мерів країни та обійшов у цьому списку Кличко й Філатова

Якщо вам здається, що чим більше місто, тим заможніше його мер, ви сильно помиляєтеся. Переконатися в цьому легко на прикладі скромного Чернігова. За інформацією журналістів RegioNews, міський голова цього відносно невеликого обласного центру нещодавно увійшов до трійки найбагатших градоначальників України, обійшовши в цьому списку мерів Києва та Дніпра, пише yes-chernigiv.com.ua.

Є земля та нерухомість…

На жаль, але з пісні слів не викинеш. На тлі Владислава Атрошенка Кличко-старший зі своїми трьома квартирами в столиці, земельною ділянкою та дачею за 3.5 млн грн виглядає дрібнувато. Втім, мер Чернігова обійшов в цьому рейтингу не тільки його, а й більш заможного міського голову Дніпра Бориса Філатова, який вказав у своїй декларації мільйон доларів готівкою, 7 автомобілів класу “Люкс” і навіть вертоліт.

Так, в порівнянні з Філатовим, що володіє кількома великими земельними ділянками, Атрошенко — справжній латиноамериканський латифундист. У Владислава Анатолійовича є 4 великих земельних ділянки в Чернігові та області, одну він орендує та ще одна знаходиться під позикою. Крім того, на дружину мера Ірину Атрошенко записано 8 земельних ділянок загальною площею 77 тис. 82 кв. м.

 … і дах над головою

Судячи з усього не має міський голова Чернігова й проблем з житлом. За ним числиться — 4 власних житлових будинки, ще 2 записані на дружину і ще один в позиці — від тестя. Крім того, мер володіє 2 квартирами в столиці, 2 — в Чернігові, ще по одній знаходиться у спільній власності з мамою і з батьками дружини. З нежитлових приміщень у Атрошенко є 2 гаража, один на правах спільної власності, інший — від автокооперативу. У Києві у міського голови Чернігова є 3 машиномісця.

Є у мера й звичайні людські слабкості, а конкретно — тяга до розкоші. У нього вже ціла колекція дорогих чоловічих наручних годинників від престижних торгових марок Breguet Marine, Girard Perregaux Tourbillons, Patek Philippe, Skeleton з білого, червоного золота і платини, кожний з яких коштує: від 250 тис. грн до 1 млн 200 тис. грн. Цінує Атрошенко також і ексклюзивні офісні меблі з елітних сортів дерева та натуральної шкіри.

Автомобіль в родині міського голови тільки один, але помітний — нова Tesla Model X Performance 2020 року випуску вартістю близько 4 млн грн.

Втім, земля, нерухомість і цінні речі — це не все, що є у мера Чернігова. На двох з дружиною вони володіють цінними паперами, зокрема, інвестиційними сертифікатами. Їх у сім’ї близько 200 тис. і кожен коштує — 1000 грн.

А крім того, грунтовно зміцнюють фінансове становище міського голови корпоративні права понад 10 комерційних структур, що значаться за ним, і ще декількох, записаних на його дружину.

Слід сказати, що більшу частину свого майна — 2 житлових будинки, квартиру, 2 земельні ділянки, цінні папери та навіть розкішну “Теслу” подружжя отримало у власність у 2020 році.