П’ятниця, 20 Травня, 2022

На Атрошенко під час прогулянки наїхав самокат: тепер за порядком їх видачі будуть стежити консультанти

12 жовтня на нараді в мерії міський голова Чернігова Владислав Атрошенко повідомив, що кілька днів тому, під час прогулянки з дружиною по місту, отримав легку травму ноги від наїзду електросамоката, яким керувала дитина. Далі про це детальніше розкаже yes.chernigive.

У зв’язку з цим мер звернувся до керівництва КП “Муніципальна варта” з проханням поспілкуватися з власниками підприємств, що дають самокати напрокат.

За словами Атрошенко, сам по собі цей бізнес не викликає у нього питань, проте є моменти, коли такі транспортні засоби видають всім, без розбору. Це особливо стосується маленьких дітей, які часто не можуть впоратися з керуванням, що призводить до їх травм і травм оточуючих.

Як приклад Атрошенко навів випадок, коли маленька дівчинка на самокаті, який, очевидно, важив більше, ніж вона, налетіла на перехожих.

За словами міського голови, він розуміє бажання людей заробити, але це питання безпеки та здоров’я людей, і в першу чергу самих дітей.

У зв’язку з цим мер попросив поліцію та “муніципалів” поспілкуватися з підприємцями на тему введення обмежень для дітей певного віку. На що керівник КП “Муніципальна варта” пообіцяв поставити в місцях паркування скутерів консультантів, які будуть інформувати батьків про правила користування цими транспортними засобами.