П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Чернігові попрощалися з Антоном Поляковим: чим був відомий народний депутат?

11 жовтня в Чернігові відбулася процедура прощання з народним депутатом Верховної Ради Антоном Поляковим. Труну з тілом покійного на катафалку Cadillac Escalede привезли з Києва та встановили в будівлі місцевої філармонії. Більше читайте на сайті yes-chernigiv.com.ua.

Хто приїхав на похорон?

Прощання почалося в 10 ранку. На церемонії були присутні — вдова народного депутата Галина Поляков, родичі, колишній спікер ВР Дмитро Разумков, цивільна дружина Полякова Анна Скороход, члени депутатської групи “За майбутнє”, в яку входив Антон Поляков, а також жителі Чернігова.

Після прощання в філармонії відбулося відспівування в Спасо-Преображенському соборі, а сам похорон, на кладовищі Яцево, намічений на 13.00.

Що кажуть колеги про смерть Полякова?

Тарас Бутенко, який є на сьогодні співголовою депутатської групи “За майбутнє”, висловив сумніви в тому, що смерть Полякова настала через вживання метадону, наркотика який належить до групи опіатів.

Зокрема, Бутенко заявив, що Поляков за життя був енергійним, діловим, відрізнявся жорстким підходом до розв’язання державних питань і мав чітко виражену громадянську позицію. Відповідно, сказав Бутенко, багато депутатів сумніваються, що він вживав наркотики та звернулися до слідчих органів з проханням провести максимально об’єктивне розслідування трагедії.

Нагадаємо, що напередодні прес-секретар МВС Артем Шевченко підтвердив, що в організмі Полякова був виявлений метадон і невелика кількість алкоголю. Шевченко також зазначив, що на поточний момент підозри нікому не пред’являлися, і що виявлений в крові покійного наркотик до кінця не ідентифікований.

Так, за його словами, невідомо який це метадон, як він міг потрапити в організм Полякова і як міг вплинути на його фізичний стан.

Чим був відомий Антон Поляков?

Поляков народився у 1987 році в Чернігові. Тут же й закінчив колегіум № 11. У вуз не вступав, був призваний в армію, — служив в Одесі, у Внутрішніх військах.

Після демобілізації Антон займався бізнесом. У 2010 р. він відкрив перший магазин будматеріалів “Підрахуй”. Потім з’явився другий — “LaminateExpress”.

Чим ще запам’ятався Поляков? Він був серед ініціаторів створення в Чернігові молодіжного бізнес-клубу, входив до складу Молодіжної ради при міськраді, керував громадською організацією “Український центр протидії злочинності та корупції”.

На президентських виборах 2019 р. Поляков був довіреною особою Зеленського по Деснянському р-ну Чернігова (округ № 205).

У червні того ж року він став депутатів ВР від партії “Слуга народу”, перемігши чинного нардепа та відомого в місті забудовника Максима Микита. Однак у фракції “Слуга Народу” Поляков пробув недовго й вже в листопаді 2019 року його виключили за “неправильне” голосування і “злив внутрішньої інформації”.

Після цього Поляков приєднався в групі “За майбутнє”, що лобіює в парламенті інтереси Коломойського.

У 2020 році він балотувався в мери Чернігова та зайняв на виборах 6 місце, набравши 2.66% голосів.

Що стосується особистого життя, Поляков був одружений, у нього 2 дочки. За кілька місяців до смерті він розлучився. Папараці часто “ловили” його в компанії колеги-депутата Ганни Скороход, з якої він, очевидно, був у близьких стосунках.