Понеділок, 23 Листопада, 2020

Мер Чернігова звернувся до поліції: “Можна виконувати ідіотські накази з ентузіазмом, а можна і без нього”

Останнє рішення уряду про введення додаткових обмежувальних заходів, пов’язаних з ростом темпів епідемії COVID-19, продовжує “надихати” населення. Вже очевидно, що “карантин вихідного дня” не знайшов розуміння у громадян. А в першу чергу у приватних підприємців та місцевої влади. Останні кілька днів мери обласних центрів влаштували буквально “парад непокори”, відмовляючись виконувати розпорядження Кабміну, пише yes-chernigiv.

Свою точку зору на те, що відбувається висловив і міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. Зокрема, 19 листопада він звернувся до представників правоохоронних органів з проханням “не спішити штрафувати бізнес за порушення режиму карантину“.

Одночасно Атрошенко не підтримав дії мера Львова Андрія Садового та його колег, які навідріз відмовилися виконувати рішення Кабміну. З точки зору міського голови Чернігова — це тільки дестабілізує і без того непросту ситуацію в країні. Атрошенко підкреслив, що подібні дії чиновників жодним чином не захищають малий бізнес від штрафів за порушення режиму.

Натомість міський голова звернувся до правоохоронців з проханням підходити до ситуації без формалізму і проявити розуміння. Зокрема, Атрошенко нагадав, що прецеденти з беззаперечним виконанням наказів центральної влади, які потім нею ж називалися помилковими, траплялися в Україні неодноразово.

На думку мера, головне в цій ситуації виконувати накази без зайвого завзяття, так, щоб всім було добре:

“Можна виконувати ідіотські накази з ентузіазмом, а можна і без нього”, – зауважив чиновник.

Як приклад розумної поведінки місцевої поліції Атрошенко привів минулий “карантин вихідного дня” в Чернігові – 14-15 листопада і похвалив правоохоронців за те, що вони “не перегнули палицю в цьому питанні“.

А в загальному, рішення київської влади мер Чернігова вважає вкрай непрофесійними. З його точки зору, якщо уряд вже сказав “А”, ввівши карантин на вихідних, то потрібно було сказати й “Б”, компенсувавши підприємцям збитки.

Нагадуємо, що 19 листопада президент Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність масок в громадських місцях. Максимальна сума штрафу – 255 грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

З січня поточного року бюджети Чернігівщини отримали понад 5 млрд гривень податкових відрахувань

Податки - основа існування будь-якої держави і від того, як вони виплачуються, залежить рівень добробуту громадян, їхня безпека і комфортне існування, пише...

Мер доручив забезпечити економію на опаленні порожніх шкіл — чиновники провалили завдання. Як сьогодні вирішується питання?

Пандемія COVID-19 не збавляє обертів і нові реалії щодня ставлять перед місцевою владою свіжі завдання. Далі на yes-chernigiv. Так,...

Мер Чернігова звернувся до поліції: “Можна виконувати ідіотські накази з ентузіазмом, а можна і без нього”

Останнє рішення уряду про введення додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних з ростом темпів епідемії COVID-19, продовжує “надихати” населення. Вже очевидно, що "карантин вихідного...

Криза неплатежів за газ на Чернігівщині досягла піку: з 10 абонентів “Чернігівгаз Збут” — 8 боржники

Криза комунальних неплатежів в Україні зростає небаченими темпами. Для когось такий стан речей, з оглядкою на "коронакризу" виглядає природно. Однак сподіватися цим...

Чому в Чернігові не буде IT-центру і які ще обіцянки мера не збулися

Владислав Атрошенко не дотримав своєї обіцянки і, на жаль, в Чернігові не відкриють офісний центр для IT-підприємств. Обіцянка підтримати "айтішників" Атрошенко дав...