П’ятниця, 20 Травня, 2022

Закінчиться локдаун, підвищимо тарифи на комуналку

Мабуть, жителям Чернігова потрібно молитися, щоб карантин в місті тривав  вічно, адже до його закінчення комунальні платежі залишаться на колишньому рівні, пише yes-chernigiv.com.ua.

В крайньому разі, так висловився на цю тему мер Владислав Атрошенко, подякувавши при цьому городянам за своєчасну оплату рахунків за комуналку

Зокрема, міський голова зазначив, що показник проплат в Чернігові за березень наближається до 100%, а місцями навіть перевищує цю цифру за рахунок погашення попередніх боргів.

При цьому міський голова зауважив, що найгірше городяни платять за вивіз сміття. За словами Атрошенко, така ситуація вказує на необхідність кадрових рішень в службі, що займається адмініструванням цих платежів на комунальному підприємстві.

 Якщо ви не в змозі зібрати потрібну суму — зауважив мер, звертаючись до керівника КП Волока — значить, погано працюєте і вам необхідні кадрові зміни.

Атрошенко також звернувся до керівників підприємств, що надають комунальні послуги населенню, з проханням не планувати підвищення тарифів на час карантину в Чернігові. При цьому їх перегляд, вважає мер, неминучий, і після закінчення локдауна будуть слухання з цього питання. А інакше, закінчив Атрошенко, доведеться робити додаткові вливання з бюджету, що в підсумку негативно позначиться на життєдіяльності міста.