Четвер, 12 Травня, 2022

Що не так із курткою Атрошенка, в якій він був на зустрічі із виборцями?

Кілька днів тому мер Чернігова Владислав Атрошенко зустрічався з виборцями у Седневі. Загалом рядовий момент, проте після цього у фейсбук з’явився пост депутата Чернігівської міськради Марини Рейко, в якому вказувалося, що куртка, що була на Атрошенко — це виріб відомого бренду і коштує нечуваних грошей. Детальніше про подію на сайті yes chernigiv.

Атрошенко справді прийшов на зустріч із виборцями у Седневі, у стильній шкіряній куртці з хутряним коміром. І за інформацією від Рейко, така річ коштує майже мільйон гривень.

На своїй сторінці у фейсбуці Марина виклала скрін з вартістю куртки моделі Zilli, справді схожої на ту, що була на Атрошенко. Вартість виробу – близько 900 тисяч гривень.

Як відреагували читачі? Думки коментаторів під резонансним постом Рейко розділилися, одні говорять, що куртка Атрошенко якісною підробкою, інші згодні з автором тексту і вважають неприйнятним для чиновника носити таку дорогу річ. Тим більше, як сказано в одному з коментарів, якщо цю людину звинувачують у корупції. 

До слова про корупцію, нещодавно ДБР виявило у Чернігові чергову корупційну схему щодо “відмивання” грошей. Цього разу за рахунок ремонту доріг. Пов’язують це з асфальтобетонними заводами, які нібито належать до бізнес-імперії Атрошенка.