Субота, 21 Травня, 2022

Атрошенко про обшуки на “Чернігівводоканалі”: “Влада запустила бумеранг, який до неї повернеться. Фіналу чекати не довго”

Сьогоднішнє засідання виконкому Чернігівської міської ради розпочалося зі вступного слова Владислава Атрошенка, котрий прокоментував учорашні обшуки на “Чернігівводоканалі”. Так, мер повідомив, що оперативні заходи пройшли й на інших комунальних та приватних підприємствах міста, а також у будинках та квартирах їхніх керівників. Детальніше про це розповість yes chernigiv.

На думку міського голови, нічим іншим, як політичним тиском, подібні дії центральної влади пояснити не можна. Так, Атрошенко вважає, що це спроба дискредитувати його перед виборами у 206 окрузі, а заразом і показати іншим керівникам, що буває з тими, хто має власну думку.

У зв’язку з цим міський голова Чернігова повторив свої претензії до центральної влади щодо штучно створеної енергетичної кризи в країні та несправедливого розподілу коштів у регіонах.

А закінчив свою промову Атрошенко пророчим попередженням. Ті, хто використовують силові методи та дискредитацію у медіа, сказав мер Чернігів, запускають бумеранг, який їх обов’язково наздожене. Фіналу чекати недовго, підсумував міський голова, і ми його незабаром побачимо.