Субота, 21 Травня, 2022

Чи готова Україна прийняти біженців із білорусько-польського кордону: що думають про це мешканці Чернігова

Кілька днів тому депутат Бундестагу та спікер з питань зовнішньої політики фракції соціал-демократів Нільс Шмідт, висловлюючись про “емігрантську” кризу на білорусько-польському кордоні, припустив, що Україна могла б втрутитись у цю ситуацію, розмістивши біженців на своїй території.

Своєю чергою, Україна на офіційному рівні висловила подив із цього приводу, більш того, секретар РНБО Олексій Данилов поцікавився у німецьких політиків, чи не бажають вони поселити емігрантів у себе вдома?

Журналісти ЧеLine ТВ провели опитування мешканців Чернігова на цю тему й ось що вони почули. Далі про це розповість yes chernigiv.

— Я категорично проти, щоб у нашій країні з’явилися емігранти, неясно, які будуть тоді наслідки й невідомо до чого це призведе, у нас своїх проблем вистачає.

— Не потрібні нам емігранти, ми собі допомогти не можемо, і не можемо заплатити за те, що винні.

— Україні вони не потрібні, вони ж не на нашому кордоні, хай білоруси вирішують, що з ними робити — розселяють їх у своїй країні, перекидають до Польщі або повертають їх до Німеччини».

— Нам треба вести самостійну політику і не танцювати під чужу дудку, коли інші країни вирішують за нас, що нам робити.

— Ми й своїм людям не можемо допомогти, на жаль, ми не та країна, яка здатна комусь допомогти.

Нагадаємо, що секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що якщо біженці спробують прорватися в Україну з боку Білорусії, відповідь буде жорсткою.