Вівторок, 24 Травня, 2022

Кличко про політичний тиск на Атрошенко: “Причина зрозуміла — мер Чернігова має погодитись на умови Банкової”

На пресконференції, що відбулася днями в ІА “Інтерфакс”, мер Києва та голова партії “Удар” Віталій Кличко заявив, що Офіс Президента здійснює серйозний політичний тиск на органи місцевого самоврядування Чернігова.

Причина — міський голова має відмовитися від своїх зобов’язань перед виборцями та погодитись на «договірняк» з Банковою.
Далі про цікаві моменти пресконференції Кличко та Атрошенко розповість yes chernigiv.

Так, за словами Кличка, за останні кілька місяців у Чернігові відбулося понад 60 обшуків. Для порівняння, за останні 6 років — 11. Такому завзяттю центральної влади, відшукати за будь-яку ціну компромат на керівництво міста, є вагомою причиною — спілка укладена між партіями “Рідний дім” Атрошенко та “Удар” Кличка.

Своєю чергою, мер Чернігова зазначив, що коли він вперше прочитав ухвалу Печерського суду про проведення обшуків, де його звинувачували у створенні злочинного угруповання, сприйняв це як чийсь злий жарт.

Проте, коли почалися обшуки, причому з грубими порушеннями процесуального законодавства та погрозами адвокатам, мені, сказав Атрошенко, стало не до сміху.

Говорячи про причини такої “неадекватної” поведінки Офісу президента, мер Чернігова зазначив, що, вочевидь, “масла у вогонь” підлила і його публічна заява про горезвісний меморандум щодо збереження тарифів і ситуація з виборами у 206 окрузі 27 березня.

Їх, заявив Атрошенко, кандидат правлячої партії гарантовано програє, якщо тільки в хід не підуть масові фальсифікації та підкупи.