П’ятниця, 20 Травня, 2022

Демографічна ситуація у Чернігові: думка міського голови

На традиційній нараді в залі чернігівської міської ради, яка пройшла 3-го грудня, були розглянуті найбільш актуальні питання – невтішні тенденції народжуваності та смертності населення, забрудненість міста та погодні умови, які наближаються. Далі розповість yes-chernigiv.

Розпочалася нарада доповіддю керівника управління охорони здоров’я чернігівської міської ради – Владислава Кухаря, який сповістив присутніх про глобальну проблему, яка торкнулась і Чернігова – це медико-демографічну ситуація міста. Як виявилось, на даний момент населення Чернігова стрімко старіє і на сьогоднішній день вже скоротилося на 1362 особи, що свідчить про значні демографічні втрати.

На основі озвучених даних чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зробив висновок про те, що втрата людей – це фактично втрата головного потенціалу міста і цій тенденції треба приділяти більше уваги, щоб ситуація остаточно не вийшла з-під контролю.

Ще одна тема, яку запропонували обговорити під час зустрічі міські депутати, є більш локальною – це чистота міста. В ході обговорення питання прозвучала думка про те, що благоустрій територій мінімальний або відсутній і потрібно спрямовувати сили на зміну і цієї ситуації.

Не менш актуальною є тема наслідку зимових снігопадів. Мер закликав жителів міста бути лояльними до комунальних служб, адже зазвичай вони роблять все можливе для швидкого очищення міста від завалів снігу, але інколи це відбувається не так оперативно, в зв’язку з масштабами природних опадів. Сама нарада була присвячена більш робочим питанням, ніж економічному і політичному стану в Україні, але від цього не втратилась її змістовність та актуальність.

Додамо, що наступного дня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розповів про створення нової політичної партії «Рідний дім».