Неділя, 26 Червня, 2022

З 27 березня на Чернігівщині вводять посилений карантин: що буде заборонено під час локдауна

З 27 березня в Чернігівській області вводяться додаткові обмежувальні дії. Таке рішення було прийнято на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій. Далі на yes-chernigiv.

Як це буде і що вирішили заборонити?

Прес-служба облдержадміністрації повідомила, що локдаун на Чернігівщині “стартує” у 00 годин, 27 березня, в суботу. З цього моменту буде обмежена діяльність культурних, розважальних закладів, спортивних комплексів. А також на час карантину буде заборонено проведення масових культурних та спортивних заходів.

Більш конкретної інформації про обмеження на цей момент немає.

За словами керівника ОДА Ганни Коваленко, установи громадського харчування та дрібні торгові точки будуть працювати до понеділка, щоб дати підприємцям можливість підготуватися до закриття.

При цьому Коваленко зауважила, що підприємцям потрібно готуватися до гіршого, до повного припинення роботи, в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуацією в області.

До відома, 25 березня в регіоні зафіксували 548 випадків зараження коронавірусом. Завантаженість койкомісць у регіоні на сьогодні — 62,5%, динаміка рівня госпіталізації 57,6%, при нормі – 50%.