Понеділок, 8 Серпня, 2022

Як мер та депутати вчилися стріляти та надавати першу медичну допомогу

Кілька днів тому депутати Чернігівської міськради на чолі з мером Владиславом Атрошенком брали участь у навчальних стрільбах, як учасники потенційного національного спротиву. Заняття проходили на базі чернігівського батальйону територіальної оборони.

Під час навчань учасники оновили та набули навичок стрілянини з автоматичної зброї та пістолетів, а також прослухали інструктаж з надання першої медичної допомоги, повідомляє сайт yes chernigiv.

Після закінчення тренування, міський голова Чернігова поспілкувався з журналістами та прокоментував свою участь у стрільбах, як бажання мотивувати чоловіків, оскільки кожен мер має бути прикладом для своєї громади.

На думку Атрошенка, підрозділи тероборони є важливим додатковим елементом опору ворогові. Крім того, наголосив мер, такі загони ідеально підходять для охорони об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення міст.

А ще, зауважив він, територіальна оборона — це частина тотального національного спротиву, аби батьки російських солдатів розуміли, що їхні діти — загарбники, а не визволителі, виконують злочинні накази, і в Україні на них не чекають із хлібом та сіллю.

Міський голова також додав, що, відповідно до закону та посади, він ланка вертикалі в системі тероборони, і йому не потрібно дотримуватися формальності для вступу до її лав.

Зазначимо, що на сьогодні всі чернігівці, які бажають взяти участь у подібних навчаннях, можуть завітати до місць їх проведення. За інформацією заступника командира чернігівського батальйону тероборони старшого лейтенанта Іваненка, такі можливості підрозділ має.

За його словами, зараз триває активний відбір кандидатів для зарахування до БТРО. Люди приходять, дивляться, потім проходять початкове навчання, визначаються зі своїми рішеннями.

Щодо стрільб, то вони проводяться щосуботи. Інформація про це регулярно публікується та оновлюється в оголошеннях на сторінці БТРО.