Вівторок, 16 Серпня, 2022

Військову адміністрацію Чернігова може очолити генерал-майор

Найближчим часом в Чернігові можуть створити військову адміністрацію. Її очільником, повідомляє yes-chernigiv з посиланням на Суспільне, стане генерал-майор. Указу голови держави з цього приводу поки немає, але для його підписання вже все підготовлено – розповів СМІ мер міста Владислав Атрошенко.

Конкретне прізвище назване не було

Незважаючи на гучний характер заяви, Атрошенко так і не сказав, хто буде очолювати місто у якості голови військової адміністрації. За його словами, зробив він це з етичних міркувань.

«Якщо би я назвав прізвище, до ряду людей були б питання з приводу витоку інформації» – пояснив мер Чернігова.

Раніше мер звинувачував людей Президента у тому, що вони намагаються нівелювати його вплив на місто і призначити підконтрольну людину. Ці свої обвинувачення він виклав до мережі Facebook, записавши їх в форматі відеозвернення до голови країни. В цьому відео Атрошенко попросив Президента втрутитися в цю ситуацію і повпливати на підлеглих.

Контекст: раніше мера Чернігова два рази не випустили за кордон. Перший раз  до Польщі, а другий – до Швейцарії. Там мер планував взяти участь в переговорах про отримання коштів на відновлення міста. Погранслужба не випустила мера по цілком формальних ознаках.

Кирило Тимошенко, заступник голови президентського офісу, відреагував на заборону Атрошенку виїжджати за кордон так – він сказав, що обов’язково знайдуться і інші способи, як знайти гроші, і без Атрошенка.

Також чернігівський мер наголосив, що подібними заявами його намагаються принизити.

Офіційного коментаря президентського Офісу на цю ситуацію наразі немає.

.