Понеділок, 23 Травня, 2022

Як захистити своє майно у Чернігові за допомогою камер відеоспостереження Dahua?

Питання особистої безпеки та збереження майна, як і раніше, актуальні, і якщо міцні двері й надійні замки сяк-так захистять вас від зловмисників, то ідентифікувати злочинців і контролювати ситуацію на об’єкті, що охороняється, можна тільки за допомогою систем відеоспостереження.

У цій статті ми розповімо, на що звертати увагу при виборі камер відеоспостереження та де їх купити в Чернігові http://dahua-technology.com.ua/ua/videokamery/.

Загальні правила вибору камери відеоспостереження

Безумовно, якщо ви хочете, щоб відеокамера працювала довго та не ламалася, краще придбати сертифіковану модель відомого бренду.

Однак слідувати одному цьому правилу недостатньо, оскільки ви все одно отримаєте великий перелік виробів. І щоб зорієнтуватися в ньому, вам знадобляться їх технічні характеристики.

Отже, на що звертати увагу під час вибору відеокамери?

  • Об’єктив — основний елемент, від можливостей якого залежить масштаб охоплення території, дальність зйомки та кут огляду.
  • Матриця — сенсор камери, що перетворює зображення з об’єктива на “цифру”. Якість матриці залежить від її чутливості та вказується у “люксах”. Чим їх менше, тим у складніших умовах можна отримувати чітке зображення.
  • Роздільна здатність зйомки. Чим вона вища, тим краще, однак. якщо немає потреби в HD, не варто переплачувати за цю опцію.

Крім того, при покупці камери відеоспостереження рекомендується враховувати місце установки (всередині або поза приміщенням), наявність ІЧ-підсвічування для зйомки в темряві та мікрофона й динаміка для запису аудіо, форм-фактор, компресію, що впливає на швидкість передачі даних, та кадрову частоту, де нормою вважається 25 кадрів за секунду.

Як вибрати камеру Dahua в Чернігові?

Продукція торгової марки Dahua вважається однією з найнадійніших у сегменті систем відеоспостереження, відповідно, обравши цей бренд, ви гарантовано отримаєте найкраще розв’язання проблеми контролю.

Що потрібно знати про камери відеоспостереження Dahua, щоб купити відповідне обладнання?

Системи відеоспостереження цього бренду поділяються на IP та HD CVI камери, і кожен тип має свої особливості.

Так, IP комплекси відрізняються гнучкістю монтажу, широким функціоналом камер, складною системою шифрування відеопотоку, можливістю взаємодії з бізнес-процесами без встановлення додаткового обладнання.

Своєю чергою, HD CVI, модернізовані до рівня високих технологій аналогові камери, — це висока роздільна здатність, яку можна передати на велику відстань, відмінна світлочутливість, захист від зустрічного засвічення, інфрачервоне нічне підсвічування. Такі камери ідеально підходять для встановлення на невеликих об’єктах, де не потрібні супераналітичні функції IP.

Підсумок: враховуйте вказані параметри при виборі камер відеоспостереження в Dahua Technology, і ви гарантовано отримаєте оптимальний результат, без переплати за непотрібні опції.