П’ятниця, 13 Травня, 2022

Чи є у Ломако конкуренти на майбутніх виборах?

Олександр Ломако кандидат від партій ”Наш Край” та “Удар” на сьогодні вже не єдиний кандидат на місце в парламенті. І, зважаючи на все, це лише початок, незабаром підтягнуться і представники інших політичних сил. Втім, не виключено, що серйозних конкурентів Ломако так і не буде. Детальніше про передвиборчі перегони у Чернігові розповість сайт chernigiv yes.

Тож хто реально, окрім кандидата від місцевої влади, може претендувати на перемогу? Ходять чутки, що Офіс президента висуне міністра аграрної політики Романа Лещенка. З Чернігівщиною його пов’язує форум «Земля народу», який останній за участю Зеленського організував у 2020 році.

У цьому ключі також згадується ім’я колишнього мера Чернігова Олександра Соколова, який керував містом з 2002 по 2015 рік. До речі, у 2020 році він брав участь у місцевих виборах і набрав аж 3.9 відсотка.

Ще один можливий конкурент Ломако від партії влади – президент чернігівської “Десни” Володимир Левін. 

Слід зазначити, що на сьогодні жоден із перерахованих варіантів на Банковій не коментували, тому поки що все це більше нагадує ворожіння на кавовій гущі.

Мало того, розглядається варіант, при якому свого кандидата «Слуги Народу» не висуватимуть взагалі, якщо там зрозуміють, що шанси перемогти мінімальні й тиха капітуляція краще за гучну поразку.

До слова, у 2019 слуги вже ”боролися” за 206 округ, і тоді впевнену перемогу здобув кандидат від “влади”’ — Антон Поляков, якого, втім, швидко виключили із фракції. Нагадаємо, що перед смертю Поляков заявляв про тотальну корупцію в “монобільшості”, що, як передбачається, і могло стати причиною його раптової смерті.

До відома, мер Чернігова заявив, що після перемоги на виборах новообраний депутат зобов’язаний домогтися об’єктивного розслідування смерті Полякова та з’ясувати, як це пов’язано із партією «Слуга Народу».