Четвер, 12 Травня, 2022

Вибори на Чернігівщині: які шанси на перемогу у партії Зеленського?

27 березня на Чернігівщині відбудуться “довибори” до Верховної Ради, і хоча подібні заходи, як правило, особливого не цікавлять виборців, це особливий випадок. “Березневі” вибори в Чернігові виглядають, як  “генеральна репетиція” перед парламентськими, 2023 р., які стануть серйозним іспитом на міцність для партії Зеленського. Більш детально про політичну ситуацію в місті розповість yes-chernigiv.com.ua.

Ця ситуація нагадує вибори на Івано-Франківщині, коли з мінімальною перевагою виграв представник партії ‘Слуга Народу’ Василь Вірастюк. Та перемога мала особливе значення, адже тоді Зеленський показав, що «Слуга Народу»  ще має вагу в Україні.

Зараз завдання схоже, але складніше.

У Чернігові сьогодні “при владі”, партія “Рідний Край”, на чолі якої стоїть міський голова Владислав Атрошенко. Ця політична сила повністю контролює місця у райраді та у міськраді.

Водночас Атрошенко не приховує, що “Слуга Народу” — головний суперник “його” кандидата на виборах. У зв’язку із цим мер зазначив, що Офіс президента “шантажує” його, щоб він пішов на поступки, але “віддавати Чернігів він не збирається”.