Вівторок, 9 Серпня, 2022

Чернігів – єдине місто в Україні, де планують підвищити тарифи на опалення?

29 жовтня, перебуваючи в Одесі, де проходило засідання Конгресу місцевої та регіональної влади, Володимир Зеленський різко висловився щодо ситуації з підвищенням тарифів на тепло у Чернігові та попросив відповідальних осіб переконати мера Владислава Атрошенка у необхідності дотримання Меморандуму, який регулює ціни на енергоносії. Далі докладніше yes chernigiv. .

29 жовтня Президія Конгресу в Одесі за участю президента України заслухала керівників облдержадміністрацій, які прозвітували про готовність регіонів до опалювального сезону. У цьому контексті кілька разів згадувався Чернігів та його міський голова Атрошенко. Зокрема, заступник керівника ВП Кирило Тимошенко зауважив, що Чернігів — “єдине місто в країні, де влада підвищила ціну на тепло”.

Нагадаємо, що 29 жовтня у міськраді Чернігова погодили проект про підвищення тарифів на опалення та передали його на розгляд до виконкому. Згідно з цим документом вартість послуг Облтеплокомуненерго зросте на 37%, а ТЕЦ на 7%. Головна причина підвищення — зростання ціни на газ на світовому ринку та відсутність грошей у міському бюджеті на покриття різниці у тарифах.