П’ятниця, 20 Травня, 2022

Перша спроба мігрантів потрапити до України через Чернігівщину не вдалася

Міграційна криза, схоже, таки докотилася до кордонів України. Кілька днів тому військовослужбовці Чернігівського прикордонного загону не пустили до країни півтори десятки громадян Близького Сходу. Як це було, розповідає yes chernigiv.

За повідомленням Державної прикордонної служби, 18 листопада 15 іноземців намагалися перетнути наш кордон через КПП на Чернігівщині.

Прикордонники кажуть, це був рейсовий автобус із Мінська. На запитання українських військовослужбовців щодо мети візиту, іноземці заявили, що їдуть в Україну як туристи.

При цьому додаткова перевірка особистої інформації “туристів” показала, що всі члени групи кілька тижнів тому прибули до Білорусі і весь цей час перебували в Гродненській області.
Звідки, очевидно, досконало вивчивши місцеві визначні пам’ятки, гості з Близького Сходу вирушили з “туристською” метою в Україну.

За словами мігрантів, у цьому плані їх найбільше цікавила Львівська область. Звідти вони нібито планували повернутися додому.

Втім, ці аргументи не переконали чернігівських прикордонників, тим більше, що за дивним збігом обставин усі паспорти громадянам з Близького Сходу було видано практично одночасно. Автобус завернули до Білорусі.

Своєю чергою, голова Національної поліції України Ігор Клименко оцінив пригоду на Чернігівському прикордонному КПП, як очевидну спробу випробувати рівень захищеності наших кордонів. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук.