П’ятниця, 20 Травня, 2022

Як вибрати обладнання для професійної кухні та де його придбати у Чернігові?

Будь-яка професійна кухня, чи то шикарний ресторан, чи звичайний фастфуд — це насамперед робочий простір, що передбачає присутність обладнання, без якого неможлива організація виробництва. Для кухні насамперед це мийки, виробничі столи з нержавіючої сталі, витяжки, полиці, візки, ванни.

Вимоги до якості таких виробів високі, оскільки вони використовуються цілодобово та постійно зазнають термічного, фізичного та хімічного впливу.

У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати нейтральне обладнання з нержавіючої сталі та де його купити в Чернігові.

Як вибрати нейтральне обладнання для кухні?

Безумовно, перше на що слід звернути увагу при виборі професійного обладнання для кухні це якість матеріалу, з якого виготовлені такі пристрої, а також якість їх складання.

На сьогодні найкращим матеріалом для нейтрального обладнання вважається довговічна та зносостійка нержавіюча сталь. Крім того, нейтральне обладнання роблять із мальованого металу та зі звичайної сталі. Найчастіше це допоміжні компоненти — каркаси, полиці та інше.

Від чого залежить експлуатаційна довговічність обладнання для кухні? Головне тут, це тип металу. Так, меблі з нержавіючої сталі для кухні марки AISI 430 служать 5-6 років, своєю чергою, такі ж вироби зі сталі марки AISI 304 вже можуть прослужити 10 і більше років.

При цьому при виборі нейтрального обладнання важливо звертати увагу не тільки на тип металу, але й на його товщину. Так, нормальною вважається товщина від 1 мм та вище, а ось інструмент меншої товщини купувати не рекомендується.

Де купити нейтральне обладнання з нержавіючої сталі в Івано-Франківську?

На сьогодні найкращий постачальник нейтрального обладнання в Україні — це інтернет-магазин Inox Trade, що пропонує широкий вибір виробів із нержавіючої сталі високої якості, на вигідних умовах та за нормальними цінамию.

Скажімо більше, ця компанія не тільки продає, а й виробляє професійне обладнання самостійно, що означає на практиці:

  • підготовку металу;
  • придбання комплектуючих у перевірених постачальників;
  • повний цикл обробки обладнання з нержавіючої сталі.

Усі етапи виробництва виробів жорстко контролюються, а готова продукція “паспортизується”, що забезпечує покупцям її надійність та гарантійне технічне обслуговування.