П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Чернігівській області запроваджено надзвичайний стан: причина НП — міграційна криза

Рішення про запровадження НП на Чернігівщині було ухвалено 22 листопада на засіданні Державної служби з надзвичайних ситуацій. Причиною такого рішення є ускладнення оперативної ситуації на кордоні з Білоруссю.

Про це повідомив Департамент з питань захисту цивільного населення та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації. Далі докладно про ситуацію розповість yes chernigiv .

За повідомленням Державної прикордонної служби, ситуація на кордоні з Білоруссю нестабільна та продовжує погіршуватися. У зв’язку з цим прикордонники не виключають можливості спроб прориву мігрантів на територію України, а в разі успіху, захоплення державних установ та об’єктів прикордонного контролю.

Нагадаємо, що міграційна криза, штучно створена владою Білорусі, почалася 8 листопада, коли багатотисячний натовп біженців із Близького Сходу намагався прорватися на територію Польщі.

16 листопада було здійснено ще одну спробу штурму, під час якої до польських прикордонників летіло не лише каміння, а й світлошумові гранати. Після того, як штурм було відбито, біженці повернулися в розбитий ними на території Білорусі табір.