П’ятниця, 13 Травня, 2022

Міністр оборони Рєзніков : “На сьогодні напад Росії з боку Білорусі малоймовірний”

У Прип’яті пройшли тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС, по закінченню яких відбувся брифінг міністра оборони України Олексія Резнікова. Під час короткої пресконференції міністр відповів на запитання журналістів, зокрема висвітлив стан справ на білорусько-українському кордоні.

Докладніше про цю подію розповість yes chernigiv.

Так, за словами Олексія Резнікова, наступ російських військ з боку Білорусі на цей момент малоймовірний, оскільки їхня концентрація на кордоні недостатня для масованої атаки.

Міністр також зазначив, що українська розвідка веде постійний моніторинг передислокації військ на території сусідньої держави та контактує із цього приводу з відповідними службами Великобританії, США та інших країн.

Що стосується навчань, які зараз проходять на території Білорусі, то все, що там відбувається, для України, сказав Резніков, також не є секретом.

Нагадаємо, що зараз на полігонах сусідньої держави військові Білорусі та Росії відпрацьовують узгодженість дій у бойових умовах, внаслідок чого 9 лютого буде створено об’єднане угруповання військ.

Відомо, що також планується відпрацювання дій щодо охорони та оборони стратегічних об’єктів та повітряного простору Білорусі. А з 10 по 20 лютого російсько-білоруські війська розпочнуть “ліквідацію” “ворожих” ДРГ, які намагаються перетнути державний кордон.