П’ятниця, 13 Травня, 2022

Атрошенко: “Депутат, обраний від 206 округу, зобов’язаний домогтися завершення розслідування справи Полякова”

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що незалежно від того, кого оберуть на 206-му окрузі, новообраний депутат зобов’язаний домогтися справедливого розслідування причин смерті свого попередника Антона Полякова.

Більше інформації про подію на сайті yes chernigiv.

Так, за словами Владислава Атрошенка, минуло рівно 4 місяці з дня загибелі депутата Верховної Ради Полякова й понад 3 місяці після створення Тимчасової слідчої комісії, яка відповідає за результати розслідування причин його смерті. Проте суспільство так і не дізналося, що сталося насправді із Поляковим.

Тому, на думку мера, для будь-якого депутата, обраного від 206 округу, буде справою честі з’ясувати правду про його смерть, зокрема, як вона пов’язана з викриттям схем видачі грошей у конвертах “слугам народу”. Це головна причина, на думку Атрошенка, чому влада замовчує справжні причини смерті Полякова.

Завершив свій “пост” міський голова Чернігова словами, що він особисто вимагає, щоб свідчення Полякова в НАБУ були долучені до публічного звіту слідчої комісії Верховної Ради. Суспільство, заявив Атрошенко, має знати правду!

Нагадаємо, що за кілька днів до своєї загибелі колишній член фракції “Слуга народу” Антон Поляков заявив, що готовий повідомити слідчим органам прізвища депутатів, які брали “хабарі” у Верховній Раді.