Неділя, 22 Травня, 2022

Ломако судитимуть за порушення процедури голосування на посаду секретаря Чернігівської міської ради

У 2020 році Олександра Ломака обрали секретарем Чернігівської міськради. Тоді у процедурі брали участь 43 депутати, включаючи і самого Ломако. Тепер секретар міськради постане перед судом за адміністративне правопорушення, яке сталося під час голосування. У чому конкретно звинувачують Ломако, розкаже yes chernigiv.

29 листопада Деснянський районний суд розгляне справу про правопорушення під час голосування у 2020 році, зокрема, йдеться про конфлікт інтересів, який нібито тоді мав місце.

Так, за версією правоохоронців, Ломако не мав права брати участь у тому голосуванні й тепер районний суд вирішуватиме, чи це так насправді. А якщо чиновника визнають винним, то йому загрожує штраф в декілька тисяч гривень.

Сам звинувачений у корупції коментувати ситуацію журналістам Суспільного відмовився, а ось міський голова Чернігова своєю думкою про цю “неординарну” подію поділився.

Зокрема, Атрошенко заявив, що мета цієї акції зрозуміла — записати Ломако у корупціонери та спаплюжити його ім’я. Він також назвав співробітників управління стратегічних розслідувань (УСР), які “розкрутили” справу Ломако, “усранцями” та зауважив, що просити дозволу голосувати за себе — це повна дурість.