П’ятниця, 13 Травня, 2022

Кандидат від партії Атрошенко — Олександр Ломако: “Все легко вирішується тільки в серіалі “Слуга Народу”

Кандидатом у народні депутати від Чернігівщини на 206 виборчому окрузі, як і передбачалося, став однопартієць Владислава Атрошенко — Олександр Ломако. До речі, це перший випадок в Україні, коли місцеве самоврядування безпосередньо брало участь у висуванні кандидата у нардепи.

Докладніше про передвиборчу ситуацію та про кандидата, розповість chernigiv yes.

Свою передвиборчу кампанію Олександр Ломако почав із заяви, що йому не вдасться розв’язати всі проблеми миттєво і резюмував, що “життя — це не серіал ”Слуга Народу”, а грати роль у кіно,  не означає бути політиком”.

Зазначимо, що на форумі ”За нові можливості Чернігова”, на якому висунули Ломако, відбулася ще одна значуща подія – було підписано меморандум між Ломако та Атрошенком. Цей документ зобов’язує кандидата у нардепи прислухатися до органів місцевого самоврядування та звітувати перед ними. А причиною його підписання стало те, що більшість нардепи, які раніше обиралися від регіону, ігнорували проблеми міста та його жителів.

Коментуючи меморандум, Атрошенко заявив, що не має права зраджувати своїх виборців і до кінця відстоюватиме інтереси Чернігівщини. А причиною, чому у Верховній Раді має бути кандидат від Чернігова, він назвав, свідомо нерівний розподіл фінансів на регіони. 

Зауважимо, що це мера  вкрай обурювало й раніше. Так, за його словами, умовний Дніпро може регулярно отримувати мільярди, а Чернігів – нічого. 

Наприкінці своєї промови Атрошенко запевнив присутніх, що Ломако працюватиме з громадами, як працював свого часу і він.

Своєю чергою, Ломако подякував міському голові, сказав, що він зробить усе, щоб йому не було соромно дивитися в очі виборців і підкреслив свою відданість Чернігову, чиї інтереси він, можливо, скоро представлятиме у Верховній Раді.