П’ятниця, 13 Травня, 2022

Часу, щоб підготуватися, буде дуже мало: генерал ВСУ про можливий наступ Росії

Генерал ЗСУ Сергій Кривоніс разом із міським головою Владиславом Атрошенком побували на громадській зустрічі у Чернігові, де розповіли, що у разі початку військових дій та нападу Російської федерації, вирішальним чинником в обороні може стати швидкість розгортання територіальної оборони. Детальніше про ситуацію читайте на сайті yes chernigiv.

Кривоніс вважає, що у випадку Чернігова швидкість реагування особливо актуальна, оскільки незручне географічне розташування міста та близька відстань до кордону змушує діяти дуже швидко. Так, військова техніка, за словами генерала, дійде до міста за лічені хвилини, що практично не залишає часу на підготовку.

Кривоніс також вважає, що територіальна оборона це те, чого найбільше бояться російські спецслужби, оскільки вона нівелює можливість проведення таємних операцій. Відповідно, сказав Кривоніс, першочергове завдання у цій ситуації — створити систему моніторингу поточного стану справ, простіше кажучи, зробити так, щоб противник відчував, що тут слідкують за кожним його кроком.

Своєю чергою,  Владислав Атрошенко повідомив, що бачить теороборону Чернігова у кількості 3000 тис. осіб. Це, вважає міський голова, оптимальна цифра для ефективного захисту міста.