Четвер, 29 Липня, 2021

Генерал Кривоніс: Чернігівщина — один з пріоритетних напрямків нападу для Росії

Від “золотого батона” до “господаря” регіону: наскільки “рівно йшов по життю” мер Чернігова?

Якби  можна було б поставити діагноз нашому суспільству, з точки зору психології — він виглядав би як класичний "стокгольмський синдром". Інакше пояснити...

Епатаж або безкультур’я? Розмовні меми на злобу дня від мера Чернігова

Хтось влучно зауважив —  всі ми родом з СРСР  й, на жаль, після 30 років незалежності та трьох революцій це все ще...

“Велике будівництво” або велика афера: куда прямує розпіарений Зеленським проект?

У перших числах грудня департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відрапортував, що соціальні об'єкти, які відносяться до президентської програми...

Корупція править Черніговом: вигадка журналістів чи сувора реальність?

Кількість публікацій про корупцію в Чернігові вказує на дві протилежні сторони нашої реальності. Світлу — сяка-така свобода слова в Україні все ж...

У Росії в надлишку варіантів для нападу на Україну, а її головне завдання на сьогодні — створити серйозний внутрішній конфлікт в нашій країні. Далі на yes-chernigiv.

Кілька днів тому генерал Збройних сил України Сергій Кривоніс дав вичерпне інтерв’ю журналістам каналу 24, в якому, зокрема, згадав Чернігівщину, як на одне з найбільш ймовірних напрямків для наступу російської армії.

Найважливіші міста України для Путіна

На думку Сергія Кривоноса, критично важливими, в разі початку серйозних бойових дій, для російського генштабу є 6 міст України — Одеса, Маріуполь, Запоріжжя, Мелітополь, Харків, Миколаїв. У цих містах, зауважив генерал, є розвинена структура аеродромів, і агресор може використовувати їх для швидкого розгортання своїх військ.

Що стосується морського десанту, то тут вважає Кривоніс нам потрібно остерігатися збройних сил РФ, дислокованих в районі Новоросійська та Севастополя.

При цьому найбільш імовірним сценарієм військової експансії зі Сходу генерал вважає наступ на Донбасі, який одночасно може зіграти й роль відволікаючого маневру для нанесення головного удару по “порожніх ділянках”, де в України мало військових частин. Це, за словами Кривоноса, Харківська, Чернігівська та Сумська області.

Однак, попри те, що варіантів нападу багато і “ми не можемо накрити долонею всю країну” потрібно бути готовими до будь-якого розвитку подій і ні в якому разі не панікувати. При прогнозуванні наступу агресора, вважає Кривоніс, ми повинні враховувати одну важливу обставину — Росія боїться затяжної війни й розраховує на швидку успішну спецоперацію, через наслідки якої політичне керівництво України буде вимушено піти на серйозні політичні поступки.

Хто такий Сергій Кривоніс та чому до його думки варто прислухатися?

Сергій Кривоніс народився у 1970 р. в Кременчуці (Полтавська обл.). Він закінчив Київське загальновійськове командне училище ім. Фрунзе та Національний університет оборони України ім. Черняховського.

На початку 2000-х Кривоніс керував 8-м Хмельницьким полком спеціального призначення, що неодноразово визнавався кращою частиною ЗСУ.

У 2009-2010 рр. Сергій Кривоніс обіймав посаду начальника факультету аеромобільних військ та розвідки при Військовій академії ім. П. Сагайдачного.

Військова агресія Росії застала Кривоноса на посаді першого заступника командувача ВДВ, де на початку 2014 року він займався евакуацією персоналу, захопленої окупантами авіатехніки. Потім Кривоніс командував обороною Краматорського аеродрому, де сепаратисти зазнали серйозних втрат.

У тому ж році генерал очолив Управління спеціальних операцій Генерального штабу ЗС України. Так, під його керівництвом було розроблено стратегію взаємодії вітчизняних сил ССО з аналогічними підрозділами НАТО.

З 2016 року бойовий генерал був призначений першим заступником командувача сил ССО.

При Зеленському Кривоніс входив до РНБО, однак після критики президента був виведений з його складу та переведений в штат Міноборони.

До відома, Сергій Кривоніс нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня за особисту мужність і вірність присязі, а також орденом “Народний Герой України”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Як за царя в Чернігові обирали владу та що змінилося з того часу

Сьогодні виборність влади на всіх її рівнях — основна парадигма існування більшості країн. І навіть в державах, де вона реально не працює,...

Все про амортизатори

Автомобіль в сучасному світі - це не розкіш, а засіб пересування. На дорозі за кермом можна зустріти, як чоловіка, так і жінку...

Амортизація для автомобіля: де придбати деталі в Чернігові?

Система амортизації в автомобілі - це невід'ємна частина підтримки коліс під час руху. Незважаючи на перешкоди на дорозі, кожна машина повинна утримувати...

Де застосовують пінцет і його основні характеристики

Пінцетом називають інструмент, який комфортно поміщається в руці. Він передбачений для взяття дрібних елементів і предметів, які не виходить втримати руками. Прилад...

Поїздка на Буковель на вихідні: як провести дозвілля

Провести цікаво, яскраво відпустку, або ж просто вихідні можна. Поїздки на Буковель, наприклад, допоможуть урізноманітнити фото біля моря, на пляжі чимось іншим....