Неділя, 26 Червня, 2022

Дистанція, дезінфектори, температурний скринінг та інші правила голосування на Чернігівщині

Валерій Білоокий, начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців провів пресконференцію в приміщенні Чернігівської обласної адміністрації та розказав, як проходитиме голосування на Чернігівщині в умовах пандемії. Далі на yes-chernigiv.

Перед входом до кожної виборчої дільниці відвідувачам вимірюватимуть температуру. Якщо вона буде вищою за 37,2, або ж якщо людина матиме ознаки респіраторних захворювань, їй рекомендуватимуть не відвідувати приміщення для голосування. Втім, на кожній дільниці має обов’язково бути облаштована відокремлена кабінка, в якій виборці з симптомами захворювань зможуть проголосувати. 

Задля мінімізації ризику для виборців, їм рекомендують дотримуватись наступних правил: 

  • обов’язково вдягати маску під час перебування всередині приміщення дільниці та користуватись дезінфектором;
  • брати з собою власну ручку;
  • дотримуватися соціального дистанціювання та не підходити до інших людей ближче, ніж на 1,5 метри;
  • по можливості мінімізувати час перебування на дільниці;
  • не приводити на виборчі дільниці дітей.

В день виборів усі дверні ручки, перила та канцелярію загального вжитку будуть дезінфікувати дезрозчином, кожні чотири години обов’язково проводитимуть вологе прибирання. По закінченню часу для голосування в приміщеннях проведуть загальну дезінфекцію. Виборцям, які хворіють та перебувають на самоізоляції, нададуть можливість проголосувати вдома – до них доставлять переносну урну. Для цього потрібно не пізніше 20 години у п’ятницю передати до виборчої дільниці заяву про необхідність домашнього голосування та медичну довідку, яка це підтверджує. 

Нагадаємо, в неділю, 25 жовтня містяни будуть обирати міського голову, депутатів міської, районної та обласної рад.