П’ятниця, 20 Травня, 2022

Пресслужба міськради; “Пом’якшення карантину в Чернігові не скасують”

Послаблення карантину в Чернігові, оголошене міською комісією з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій скасовувати не планують. Цю заяву зробила прессекретар мерії Наталія Чус у відповідь на рішення обласної комісії — продовжити жорсткий карантин в регіоні до 30 червня. Далі на yes-chernigiv.

Зокрема, Наталія Чус пояснила, що рішення прийняте міськрадою Чернігова не спонтанне та обумовлено низкою об’єктивних чинників. За словами прессекретаря, міська комісія зважила всі за і проти і не збирається його скасовувати.

Нагадаємо, що 28 квітня міський голова Чернігова Владислав Атрошенко виклав свою позицію, в якій підкреслив неефективність  карантину та його шкідливість для економіки міста. Після цього міська комісія з надзвичайних ситуацій дозволила роботу літніх майданчиків кафе та ресторанів й торгівлю непродовольчими товарами просто неба з 29 квітня.

Таке рішення викликало негативну реакцію облради та навіть окремих членів чернігівської комісії. Зокрема, один з них, Сергій Болдирєв, публічно засумнівався в компетенції цієї структури та її праві виносити подібні вердикти.

У свою чергу “карантинна” обласна комісія зобов’язала Атрошенко скасувати рішення про пом’якшення обмежень і привести їх у відповідність до норм законодавства.