П’ятниця, 20 Травня, 2022

Як обрати люстру?

Під час ремонту квартири або будинку кожен бажає зробити все максимально красиво, стильно і затишно. На жаль, мало хто знає, що вибір освітлення в кімнаті або кухні потребує особливої ​​уваги. Тому, в цій статті ми розповімо як правильно підбирати люстри для натяжної стелі і для стель іншого типу, а також підкажемо де їх придбати в Чернігові. 

Типи люстр 

Незважаючи на величезні вибір люстр в магазинах, їх ділять на два основних типи, адже єдина відмінність – тип монтажу: 

  1. Класичні (підвісні) люстри – кріпляться за допомогою ланцюга або пружини до стелі; 
  2. Настельні люстри – також кріпляться на стелю, але знаходяться “впритул “до конструкції. 

Перше і головне правило у виборі люстр – висота стелі. Важливо запам’ятати, що в невеликих квартирах, де стелі не більше 2,5 метра, потрібно купувати невеликий світильник. В іншому випадку є ризик зачепити люстру руками, що призведе до її падіння або травмування. На стелі заввишки від трьох метрів можна встановлювати практично будь-яку модель світильників. 

Наприклад, люстри з підсвічуванням мають кілька підвісок і відмінно підійдуть для установки в кухні над столом або в дитячій кімнаті. Такі світильники мають різноманітний дизайн, можуть працювати окремо і всі відразу, що дуже зручно. 

Критерії вибору 

Одним з основних правил вибору люстри є її розмір. Звичайно, величезна, масивна люстра НЕ буде гармонійно виглядати в маленькому приміщенні з низькими стелями. Так і невеликий світильник не зможе виконувати свої функції досить у великій кімнаті.

Тому, щоб правильно вибрати люстру варто врахувати: 

  • розміри приміщення – багато хто розраховує за такою формулою: суму довжини і ширини кімнати множимо на 10 і отримуємо оптимальний діаметр світильника; 
  • тип приміщення – для вузького підійде люстра витягнутої форми, а для великого – доповнити настільними лампами, торшерами або настінними бра; 
  • потужність лампочок – кухні і вітальні “вимагають” ідеального освітлення, тому потужність ламп повинна бути від 20 Вт, а ось для спальні ідеально підійде лампочка на 12 Вт. 

Не варто забувати і про те, що тип лампочок не менш важливий. Найпопулярніші і ергономічні на сьогодні – світлодіодні. Вони прослужать не один рік і при цьому не шкодять екології після використання. 

У Чернігові купити люстри, світильники і лампочки можна в інтернет-магазині Brille. Тут величезний вибір товарів, які сподобаються всім і за ціною, і за дизайном. Швидка доставка, широкий асортимент і бездоганна репутація Brille – все, що потрібно вам.