Неділя, 26 Червня, 2022

Нове житло для ніжинських рятувальників

Споконвіків професія рятувальника викликала захоплення і гордість, проте всі розуміють, наскільки ця справа серйозна й непередбачувана. Справжній рятувальник – це людина, яка володіє умінням зорієнтуватися в найскладнішій ситуації та завжди готова ризикнути заради порятунку інших.

У п’ятницю, 22 лютого, відбулося святкування двадцятої річниці з дня заснування Спеціального авіазагону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. На святі були присутні поважні гості, які виступили зі словами привітання та найщирішими побажаннями міцного здоров’я. Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий відзначив професіоналізм ніжинських рятувальників та відповідальне виконання своїх обов’язків.

Як повідомляє yes-chernigiv.com.ua, із нагоди ювілею рятувальники отримали державні нагороди та відзнаки, але справжнім, неочікуваним подарунком для кожного з них стали сертифікати на нове житло. Варто сказати, що така нагорода стала справжньою несподіванкою. Ніхто не приховував радості від такої новини, адже в наш час придбати власну квартиру – непосильна справа.

Небезпечна професія авіаційного рятувальника повністю виправдовує такий подарунок, тому що кожного дня ці люди ризикують власним життям заради безпеки інших.

Під житловий будинок було перебудовано одну з казарм, на що з держбюджету виділили більше ніж дев’ять мільйонів гривень. Саме завдяки цим коштам двадцять чотири родини авіарятувальників мають змогу жити в нових квартирах (чотири однокімнатні, чотирнадцять двокімнатних та шість трикімнатних).

Керівник ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що ніжинські рятувальники вже досить давно не отримували житло, останній раз у 2010 році.

Долучаємося до привітань з нагоди двадцятої річниці створення загону та бажаємо мирного неба!