Неділя, 26 Червня, 2022

Нові табло для зупинок

Громадський транспорт є важливою частиною кожного великого міста. Дістатися з однієї точки до іншої, коли між ними кілька кілометрів, а автомобіля немає або його з якихось причин довелося залишити на стоянці, значно швидше колесами. Тому й сідають наші співвітчизники у автобуси, тролейбуси та маршрутки, аби прискорити своє пересування містом і не витрачати зайвий час на дорогу.

Водночас, як наголошує yes-chernigiv.com.ua, є певні незручності, пов’язані з експлуатацією громадського транспорту, найголовніша з яких – його очікування та неможливість дізнатися, коли саме він приїде. Коли їздити доводиться щодня на роботу, то приблизно вже знаєш транспортний графік, але іноді трапляється спізнення автобусу чи людини. У такому разі виникає питання, чим би дібратися до потрібного місця.

Проте завдяки сучасним технічним засобам навіть цієї незручності можна уникнути. Адже існують надсучасні електронні табло, на яких відображається номер найближчого маршруту, який має прибути на зупинку. Також на електронному екрані показується точний час до хвилини, коли варто очікувати автобус чи тролейбус.

Мерією міста Чернігова вирішено полегшити переїзди мешканців обласного центру, завдяки встановленню найближчим часом саме таких зручних електронних табло. Їх планується закупити аж 35 та встановити на зупинках у в різних куточках Чернігова. При тому, що вартість одного близько 55 тис. грн., загалом міський бюджет планує виділити під подібну новацію майже 2 млн. грн..

Відповідно до чинного законодавства, буде проведено тендер. Управлінням житлово-комунального господарства ЧМР вже оголошено про нього. Тепер у спеціалізованій системі всі потенціальні партнери повинні виставити свої пропозиції. Серед них за тендерними результатами буде обрано найвигіднішу пропозицію підприємств-підрядчиків.

Подібна новація після її впровадження в дію значно полегшить життя чернігівців, яким щодня доводиться їздити з одного кінця міста в інший.