Субота, 25 Червня, 2022

Хто претендує зайняти місце заступника голови Чернігівської ОДА?

Очолити посаду заступника голови Чернігівської облдержадміністрації планують Олександр Савченко та Андрій Подорван. Інформація щодо таких намірів були підтверджені ними особисто, але коментувати свої подання жоден з них відмовляється – обіцяють зробити це після прийняття остаточного рішення, пише yes-chernigiv.com.ua.

Що ж можна сказати про кожного з кандидатів?

Андрій Подорван є радником голови ОДА. У минулому займав посаду начальника прес-служби у Чернігівській міській раді, а до того – у департаменті зв’язків з громадськістю ОДА.

Задекларовані у минулому році дані, свідчать про те, що у його володінні перебуває квартира у Чернігові, житловий будинок та земельна площа у селі Макишин Городнянського району, а також земельна площа у селі Количівка Чернігівського району.

На рахунках у банку кандидат тримає близько 900 тисяч гривень, у той час як готівкові збереження становлять 15 тисяч гривень.

Також відомо про покупку квартири у липні поточного року за власні кошти та у вересні новий легковий автомобіль Renault New Kadjar у кредит.

Про Олександра Савченко

Ще один кандидат на пост замісника голови ОДА – Олександр Савченко, який є заступником начальника Державної екологічної інспекції в Чернігівській області.

Згідно задекларованим даним, власністю Олександра є квартира у місті Чернігів.

Також у володінні кандидата та його дружини перебувають дачний будинок та гараж у селі Вознесенське, ділянки землі у селі Брусилів, що у Чернігівському районі та у селі Красний Колядин, що у Талалаївському районі.

Також відомо, що у власності дружини перебуває легковий автомобіль 2012 року випуску – KIA RIO.
Тим часом, шостого грудня голова ОДА підписав указ про призначення Миколи Тарасовця, працівника банківської сфери,  позаштатним радником голови облдержадміністрації.

Слід нагадати, що на початку листопада новим головою ОДА став Андрій Прокопенко. Новий керуючий одразу ж розпочав пошуки професіоналів для залучення у свою команду. Коментарі щодо висунутих кандидатур голова ще не давав.