Четвер, 17 Вересня, 2020

Реформи 2020: що потрібно знати чернігівцям

Стосовно нових реформ, запропонованим урядом Олексія Гончарука, постійно точаться різноманітні дебати та багато обговорень, пише yes-chernigiv.com.ua. Не все населення України, і Чернігова в тому числі, зрозуміли, що почало змінюватись із січня поточного року. Щоб розвіяти всі сумніви, варто поглянути на список реформ, котрі увійшли в свою силу з січня 2020 року. Більш детально про це далі піде мова.

Збільшення мінімальної заробітної плати.

1

Про те, що розмір заробітної плати виріс говорилось вже дуже давно. Станом на сьогодні мінімальна зарплатня має складати не менше, ніж 4723 гривні. Разом із збільшенням рівня заробітної плати, зростає розмір прожиткового мінімуму, що також не може не радувати.

Зміни у наданні субсидій.

Цю категорію намагається спростити і змінити кожен новий керманич нашої держави, і Володимир Олександрович також вирішив зробити свій внесок. Відтепер субсидії будуть перевіряти. Перевірка проходитиме під час подавання документів, під час зарахування на картку і буде контролюватись, куди будуть витрачені кошти. А ще з січня 2020 отримати субсидію твердим паливом буде не можна, лише у грошовому еквіваленті.

Нові ціни на газ для населення.

Напередодні нового року ціни на газ скакали досить часто і платіжки приходили з різною ціною. Як стало відомо, що Україна переходить на ринкову ціну газу і ціна буде визначатись наступним чином: вартість за куб газу + ПДВ + тариф на транспортування + тариф на розподіл + націнка від постачальника. Тому вже січневі платіжки будуть відрізнятись від попередніх.

Вихід на пенсію по новому.

Вже з січня 2020 року кожен громадянин, котрий має за плечима 27 і вище років трудового стажу, матиме можливість вийти на пенсію вже в 60 років та отримувати пенсійні нарахування. Та х кожним роком ця цифра буде зростати і вже в 2028 потрібно буде мати 35 років трудового стажу, щоб вийти на пенсію в 60. Якщо так трапиться, що просто не назбирається років, то в 63 можна буде йти на відпочинок всім.

Більші штрафи за водіння в нетверезому стані.

Враховуючи катастрофічну ситуацію зі збільшенням рівня аварій, винуватцями яких є переважно водії в нетверезому стані, влада ввела закон, що вже з 1.07.2020 штраф за перше затримання сягатиме від 17000, за повторне – від 51 тисячі гривень. Також стануть більш жорстокими покарання для дрібних злодіїв.

Нагорода за корупціонера.

Вже почав діяти подібний закон, який говорить про те, що якщо хтось надасть докази корупційної діяльності тієї чи іншої особи, отримає від держави премію у розмірі 10% від розміру збитку.

Це далеко не повний перелік тих змін, які вже почали діяти або скоро почнуть. Так чи інакше, країна змінюється і в наших руках робити так, щоб змінювалась на краще. У будь якому випадку, ми маємо робити,  в першу чергу, у своєму повсякденному житті правильні та корисні речі, давати приклад іншим. Можливо, зараз скептики скажуть «я лише маленька людина і що я можу змінити». Та варто лише почати і тоді зміни не затримаються. Пам’ятайте, головне вірити в хороше і вже зовсім скоро воно настане.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Бюджет президентських виборів: Чернігівщина також доклала свої кошти

Нинішні вибори обійдуться політикам порівняно недорого. Щоправда, це дивлячись з чим порівнювати. Бігборди, реклама в ЗМІ, соціальних мережах, агітатори, спостерігачі – все це коштує...

Хто ті виборці Чернігівщини, які обрали Зеленського та голосували за Порошенка

Президентські вибори закінчилися, а соціологи продовжують працювати із результатами  Національного екзіт-полу, які не лише назвали попереднього переможця у день виборів, а й дають чітке...

Як мер Чернігова забудовує місто: на благо чернігівців чи приватних підприємців?

З тих пір як бізнесмен і політик Владислав Атрошенко став мером Чернігова, в місті почався світанок будівництва, перепланування і облаштування вулиць. Якщо не вникати...

Епопея з тарифами президента Зеленського: як повпливали обіцянки на Чернігівщину

Тарифи на комунальні послуги – одна з найчутливіших для українців тем. «Злетіла» вона завдяки спільним зусиллям українських політиків, які, ухопившись за підвищення цін на...

Підсумки роботи депутатів-мажоритарників від Чернігівської області

Чому б не підбити підсумки роботи Верховної ради восьмого скликання? Сьогодні проаналізуємо, наскільки ефективно працювали депутати, обрані в округах у Чернігівській області. Ми подивимося...